O Projektu

Strážce legendy je první skutečně interaktivní film, který je navíc nabízen volně ke stažení na internetu. Dobrodružně-fantastický příběh je rozložen do pěti kapitol, které od 25. 6. 2007 průběžně naleznete na adrese http://strazcelegendy.idnes.cz.

Po skončení každé kapitoly vám budou nabídnuty dvě možnosti, jak se děj bude dále odvíjet. Kliknutím na jednu z nabízených možností jí dáte svůj hlas. Ta, která do uzávěrky hlasování získá více hlasů, zvítězí. Tvůrci filmu pak mají jen víkend na to připravit další kapitolu, ve které je plně zohledněna vaše vůle. Stáváte se tak spolutvůrci filmu.

Hlasování není nijak ovlivňované a není to tak, že by tvůrci již měli celý film natočený. Jde opravdu o interaktivní zábavu, ve které rozhodujete o klíčových věcech, jenž mohou dle vaší vůle vést i ke smrti některých hlavních hrdinů!

Věříme, že vás náš filmově-internetový experiment zaujme, že si ho oblíbíte a budete ho pravidelně sledovat, abyste se nejen dozvěděli, jak to bude dál, ale pomohli o tom rozhodnout!

Výsledný film vyjde před Vánoci roku 2007 na DVD, kde budete moc posoudit, jak se nám společné dílo vydařilo!

Hlavní partner projektu:

Mediální partneři:

ikarie.cz tismedia.cz danceradio.cz
aver.cz

Partneři:

pension u nadrazi whirlpool.cz bata.cz
templarske sklepy.cz Kentoya.cz playstation.cz

Poděkování:

Sportovni stáj Prahy 13 awdcr.cz euforiabar.cz